AuroraHDR – HDR fotografia na novej úrovni #PHOTOFRANO

Software AuroraHDR od spoločnosti MacPhun už prišiel na konci októbra 2015. Dlhodobo som skúmal možnosti aplikácie AuroraHDR na tvorbu next-gen HIGH DYNAMIC RANGE záberov v praktickom použití v krajine. Moje obľúbené kategórie ako Landscape, cityscape, nightscape, Long-Exposure bracketing raw zábery šli priamo z SD karty fotoaparáta do aplikácie AuroraHDR na spracovanie.

Takže, na začiatok musím povedať, že treba zabudnúť na akékolvek predošlé výsledky tvorby v iných post-process programoch. AuroraHDR používa na spracovanie vlastný, umelecký algoritmus. Umelecký v tom zmysle, že zo spojených záberov zloží unikátny výsledok, ktorý už v základnom podaní pôsobí úplne jedinečne, ako v ktoromkoľvek inom doteraz používanom programe. AuroraHDR má vlastný, revolučný štýl na pomedzi surrealizmu a HDR štýlu, miestami až “sci-fi/rozprávkový”. Je to na zváženie každého fotografa, či zvolí prirodzený štýl úpravi v podaní Luminosity Masks/LDR prostredníctvom Adobe Photoshop, alebo sa vrhne do umenia v podaní AuroraHDR od spoločnosti MacPhun. Som typ fotografa, ktorý tvorí príbeh, myšlienku, emóciu momentu, než zachytáva realitu. Na realistickosť je tu napríklad National Geographic.

WonderLand #FRANOPHOTO

Think Dynamic! #HDR #BW 📸
Photography & FineArt by photofrano
🎨
www.fb.com/PHOTOFRANO & www.500px.com/PHOTOFRANO 

Software MacPhun AuroraHDR ponúka široké spektrum špecifických nástrojov priamo na dotvorenie atmosféry skladaného HDR záberu. Z mojich najobľúbenejších sú to Glow, Super Smooth v záložke Denoise a HDR Look – HDR Details. Taktiež tu máme chytré posuvníky, ktoré plne využívajú patentovanú technológiu spoločnosti MacPhun na jedinečnú prácu s vrstvami záberu. Nová aplikácia AuroraHDR je vytvorená za kolaborácie HDR fotografa zvučného mena – Traya Retcliffa a spoločnosti MacPhun spoločne s asistentciou mnohých iných popredných fotografov dnešnej doby. A nielen tých, ale každého, kto spoločnosti MacPhun napíše na mail support@aurorahdr.com s dobrým nápadom pre rožšírenie možnosti ich nového produktu AuroraHDR.

aurorahdr

Pokročilá aplikácia AuroraHDR v sebe spája skryté sny a túžby každého, kto s technikou skladaných záberov pracuje dnes. AuroraHDR je navrhnutá od základu tak, aby spájala pokročilé techniky práce so záberom v čo najjednoduchšom prevedení pre úplne každého. S dôrazom na jednoduchosť a efektivitu použitia možností aplikácie. Vývojári zo spoločnosti MacPhun spoločne s Treyom Retclifom vytvorili produkt – AuroraHDR, ktorého myšlienka spočíva v ucelenom workflow v jednom okne programu, bez nutnosti záber otvárať v iných aplikáciách tretích strán.

Ak ste začínajúci fotograf hladajúci prehľadný software, s ktorým jednoducho a ľahko vytvoríte veľmi zaujímavé a autentické zábery, odporúčam AuroraHDR. Ak ste profesionál hľadajúci silný nástroj “All-In One”, ktorý Vám nahradí Adobe Photoshop a zásuvné moduly, ste na správnej adrese – www.aurorahdr.com

Think Dynamic! #HDR #BW 📸
Photography & FineArt by photofrano
🎨
www.fb.com/PHOTOFRANO & www.500px.com/PHOTOFRANO 

Reklamy