Intensify Pro – cenovo dostupná editácia fotografií #PHOTOFRANO

Intensify aplikácia slúži na efektívnu a rýchlu editáciu naších fotografií. Poteší začínajúcich fotografov s vyváženými možnosťami editácie fotografie a taktiež cenou. Spoločnosť Apple Inc. plánuje uviesť na jar 2015 novú aplikáciu Photos, ktorá skĺbi jednoduchosť domácej editácie záberov z letnej dovolenky spoločne s profesionálnymi nástrojmi v jednotnom intuitívnym dizajne UI. Dovtedy sa však môžeme poohliadnuť po aplikácii Intensify. Intensify od vývojárskeho štúdia – MacPhun, patrí do rodiny portfólia aplikácii, ktoré nám výraznou mierou pomáhajú s editáciou našich záberov. Pri dlhodobom používaní konkurenčných aplikácii Apple Aperture, Adobe Lightroom spoločne s Google Nik Collection môžem povedať, že software Intensify pôsobí dojmom zaujímavej alternatívy s priaznivou cenou riešenia. Intensify ponúka zaujímavú sadu nástrojov na pokročilú editáciu našich záberov. Z hlavných klúčových funkcií sú to: structure, teda sada nástrojov optimalizujúca celkovú fotografiu v rámci zvýšenia kontrastu, saturácie a celkovej hry svetiel a tieňov. V podstate je to obdobná funkcia, ktorú môžeme poznať z konkurenčných nástrojov – clarity. Ale s robustnejšími, komplexnejšími možnosťami prispôsobenia. Druhým, hlavným modulom aplikácie je časť “Details”, ktorá automaticky na zábere zvýrazňuje detaily jednoduchým kliknutím a samozrejme, s možnosťami manuálneho nastavenia hodnôt. Pro Contrast je jednou z hlavných, dôležitých súčastí, ktoré využíva každý fotograf spoločne s Micro Sharpness. Fotografický software Intensify môžeme používať ako samostatnú aplikáciu a taktiež sa nám integruje už do stávajúceho portfólia používaných aplikácií prostredníctvom rozšírení. Intensify teda môžeme súčasne používať so súčasným softwarom a to  Adobe Photoshop, Adobe Lightroom a končiacim Apple Aperture. Verím, že po aktualizácii bude software Intensify pracovať spoľahlivo i s očakávanou aplikáciou Apple Photos.

Light Up The Sky #FRANOPHOTO

Spoločnosť MacPhun ponúka okrem profesionálneho softwaru Intensify i niekoľko ďalších aplikácií podľa zaradenia a potreby zákazníka. Pre profesionálnych fotografov spoločnosť MacPhun ponúka okrem základnéj aplikácií Intensify edíciu označovanú ako Pro. Ďalej do PRO edície patria aplikácie Tonality Pro, SnapHeal Pro a Focus Pro. Pre editáciu záberov z dovolenky nám postačia lacnejšie verzie softwaru spoločne s aplikáciam ako FX Photo Studio, Color Strokes a Lost Photos.

 
Spoločnosť MacPhun je lojálnym vývojárskym štúdiom jabĺčnej platformy. Portfolio produktov pre fotografov na platforme desktopového  Apple OSX rozširuje i pre mobilnú platformu iOS. Do ponuky mobilných aplikácií pre efektívnu editáciu záberov spoločnosť MacPhun zaradila FX Photo Studio, Vintagio, Color Strokes, Perfect Photo. Všetky aplikácie disponujú príjemným, jednoduchým používateľským rozhraním a za pár minút vytvoríme z nášho mobilného záberu nevšedný umelecký počin.

Think Dynamic! #HDR #BW 📸
Photography & FineArt by photofrano
🎨
www.fb.com/PHOTOFRANO & www.500px.com/PHOTOFRANO

Reklamy