AuroraHDR 2017 – eXtra veľká porcia kreatívnej fotografie! #FRANOPHOTO

“Posúva hranice bežného RAW záberu za limity možností dnešných zrkadloviek…a dodáva vo fotografii niečo medzi očami a dušou… AuroraHDR 2017”
Už niekoľko rokov spokojne používam produkty od spoločnosti Macphun pre editáciu RAW záberov. Prvou z aplikácií, ktorou ma oslovili bola aplikácia Intensify Pro žiariacia v Apple App Store pre macOS. Na dobu 3 roky dozadu to bolo pre mňa nový svet vo farebnom podaní, dynamickom rozsahu, ktorá Intentify Pro ponúkala hneď na začiatku, aplikovaním jedného presetu behom niekoľkých sekúnd. Ovládanie a užívateľské rozhranie blízke Adobe Lightroom, luminosity masky, smart posuvníky… všetko čo som len mohol chcieť. Prakticky aplikácia Intensify Pro za mňa urobila skoro všetkú prácu a posunula obyčajný, dobre kompozične zvládnutý RAW na novú, umeleckejšiu úrove behom chvíle. A tak to má byť! Fotografia a celkový, tvorivý proces s ňou má byť zábava! Či už fotíte na kompletnom Manuále, polo-automatických režimoch Av/Tv alebo móde P, musí Vás práca v prvom rade baviť. Profesionálne aplikácie v MacPhun Creative Kit paku – Intensify CK, Tonality CK, Focus CK, SnapHeal CK, Noiseless CK spoločne s AuroraHDR 2017 od spoločnosti MacPhun sú v prvom rade o zábave a tvorivosti.
AuroraHDR 2017 – Revolúcia v podaní HDR záberu opäť po roku! AuroraHDR 2017 je pre prácu stelesnením všetkého kreatívneho, profesionálneho a zábavného, čo si viete predstaviť a… pri verzii 2017 ešte o kúsok lepšie 😉 AuroraHDR 2017 a jej tone-mapping engine dospel do bodu, kedy nevytvára len umelecké, abstrakné a surrealistické krajiny, ale hodí sa použiť i pre editáciu portrétov a vlastne akýchkoľvek typov záberov, keďže všetky nástroje na to určené sú priamo tam, v jednej aplikácií AuroraHDR 2017. Super novinkou vo verzii AuroraHDR 2017 je smart posuvník a perfektná možnosť opravy záberu – POLARIZAČNY FILTER, ktorý skutočne v praxi funguje. Používam nonstop nasadený polarizačný cpl filter značky VFFOTO.com od Vladimira Fučika, s ktorým som maximálne spokojný, ale mať priamo v aplikácií možnosť dodatočne skorigovať efekt polarizačného filtra je jednoducho splnený sen.
The Force, It’s Calling To You #FRANOPHOTO
Ďalšou vynovenou vlastnosťou AuroraHDR 2017 je jej Super Smooth Denoise panel, s ktorým okrem retuše a “odšumenia” vytvoríme velice prirodzený efekt spomalenej expozície bez nutnosti použitia ND 1000/2000 filtra. Všetky vlastnosti, smart posuvníky a celkovo použitie HDR enginu od spoločnost MacPhun prešli zjemnením, prioritou sa stalo k tiahnutiu k verným farbám. Stále môžeme s HDR posuvníkom smerom do prava jednoudcho vytvoriť abstraknú krajinu, surrealistický výjav… ale prioritou pre aplikáciu AuroraHDR 2017 je vytvoriť čo najvernejšiu podobu s čo najvyšším dynamickým rozsahom záberu.
Software AuroraHDR 2017 od spoločnosti MacPhun posunúva hranice bežného RAW záberu za limity možností dnešných zrkadloviek a dodáva vo fotografii niečo a medzi očami a dušou – www.aurorahdr.com .
Reklamy